مبین پرداز پیشگامان اصفهان

ارتباط با مبین پرداز پیشگامان : 02191097170 – 09138900665

کارت ویزیت هوشمند ، کاتالوگ هوشمند

کارت ویزیت هوشمند و هر آنچه باید بدانید

آیا تا بحال چیزی در مورد کارت ویزیت هوشمند شنیده اید ؟

آیا می دانید که چرا باید از این نوع کارت ویزیت استفاده کنید ؟ پیشرفت فناوری و دیجیتالی شدن یک جریان قوی و بدون کنترل در دنیا است. هیچ چیز نمی تواند از این جریان سریع و بی رحم جلوگیری کند. به دلیل وجود همین تغییرات دیجیتالی و الکتریکی است که امروزه با مواردی مانند کاتالوگ هوشمند، کارت ویزیت الکترونیکی یا هوشمند، نوبت دهی سیستمی و … روبرو می شویم. ولی چطور چنین چیزی امکان دارد ؟ مگر نه اینکه کارت ویزیت و کاتالوگ به عنوان ابزاری فیزیکی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات تجاری و خدمات ما، مورد استفاده قرار می گرفتند. حالا چگونه می توانیم این ابزارهای مهم تجاری را از زندگی خود حذف کنیم ؟

هر چه بیشتر زمان سپری می شود، حضور ما در دنیای فیزیکی کم رنگ تر می شود. به تدریج تمامی خرید های روزانه اینترنتی می شوند، نوبت دهی ها به صورت غیر حضوری و سیستمی انجام می گیرند و یا حتی شرکت ها و برند ها برای ارائه خدمات و محصولات خود، بجای استفاده از کاتالوگ های کاغذی، از کاتالوگ های هوشمند استفاده می کنند. در چنین هیاهویی که همه چیز درحال الکترونیکی شدن و دیجیتالی شدن هستند، چرا باید استفاده از کارت ویزیت هوشمند را نادیده بگیریم ؟ برای اینکه بیشتر با کارت ویزیت دیجیتالی یا هوشمند آشنا شوید، با ما همراه باشید.

چرا به کارت ویزیت نیاز داریم ؟

تصور کنید وارد یک مجلس و یا یک رویداد مهم کاری می شوید و در این بین فردی را می یابید که می تواند در توسعه کسب و کار شما نقش مهمی را ایفا کند. پس از پایان صحبت عالی و تاثیر گذاری که داشتید، آن فرد از شما می پرسد ” من چگونه می توانم با شما در تماس باشم ؟ آیا کارت ویزیت دارید ؟ ” . اگر کارت ویزیت نداشته باشید، متوجه یک فاجعه بزرگ می شوید و تمام اعتماد به نفسی را که برای ارائه خدمات خود به فرد مورد نظر جمع کرده بودید، در کسری از ثانیه از دست می دهید. قبل از اینکه به معرفی کامل کارت ویزیت هوشمند بپردازیم، بهتر است اول از همه بررسی کنیم که چرا باید کارت ویزیت داشته باشیم. دلایل اهمیت کارت ویزیت عبارتند از :

 • ارتباط شخصی با مشتریان احتمالی ایجاد می کند و موجب فروش بهتر و بیشتر می گردد.

 • استفاده از کارت ویزیت باعث می شود تا شما حرفه ای تر به نظر برسید.

 • به مردم کمک می کند تا شما را راحت تر به خاطر بیاورند.

 • اولین شانس تاثیر خوب را بر روی مخاطب ایجاد می کند.

 

چرا کارت ویزیت هوشمند ؟

یکی از روش های جلب مخاطب و مشتری در دنیای صنعت و تجارت و یا حتی خدمات، استفاده از کارت ویزیت می باشد. فرقی نمی کند که کارت ویزیت از نوع کاغذی باشد یا الکترونیکی، در هر حالی وظیفه کارت های ویزیت ارائه اطلاعات تماس و خدمات به مخاطبین است. هر دو نوع کارت یک هدف مشترک دارند و آن هم، ایجاد فرصت های تجاری برای شما و همچنین ارتباط با مشتریان می باشد. همه ما با کارت های ویزیت کاغذی آشنایی داریم. به نوعی می توان گفت که رایج ترین نوع کارت ویزیت به حساب می آید. شاید برخی از شما بگویید تا زمانی که کارت های ویزیت کاغذی هستند، دیگر چه نیازی به کارت ویزیت هوشمند است ؟ در ادامه چند دلیل مهم برای اینکه کارت های ویزیت کاغذی را برای همیشه کنار بگذارید، ذکر شده است :

 • هزینه زیاد طراحی و چاپ :

  برای اینکه بتوانید کارت ویزیت ایده آل برای خود داشته باشید، باید از طراحی زیبا و بی نقص برخوردار باشد. برای این کار هم باید به دنبال یک طراح حرفه ای بگردید. طراحی این نوع کارت ویزیت و همچنین چاپ آن در تعداد زیاد، بسیار هزینه بر و گران می باشد.

 • اشغال فضای زیاد :

  کارت های ویزیت کاغذی فضای زیادی را درون کیف و یا روی میز کار شما اشغال می کنند.

 • افزایش امکان دور ریختن :

  اکثر کارت های ویزیت کاغذی پس از چند روز دور ریخته می شوند و سر از سطل زباله در می آورند.

 • عدم سازگاری با محیط زیست :

  ساخت این نوع کارت ویزیت با قطع درخت های بسیاری همراه است. به عبارتی می توان گفت که کارت های ویزیت کاغذی مسئول آسیب رساندن به محیطی هستند که ما در آن نفس می کشیم.

همه چیز درباره کارت ویزیت هوشمند

روز به روز فناوری جهش پیدا می کند و همه چیز بر روی پلتفرم دیجیتالی ظاهر می شوند. دیجیتالی شدن یک روش جدید و کارآمد برای توسعه انواع کسب و کار می باشد. همه ما در حال متمایل شدن به سمت دنیای دیجیتالی هستیم و کم کم از روش های سنتی دور می شویم. کارت های ویزیت نیز از این قاعده مستثنی نیستند. کارت ویزیت هوشمند یا الکترونیکی همان کارت های ویزیت قدیمی هستند به این تفاوت که در فرم دیجیتال، قابل دسترسی می باشند. به عبارتی می توان گفت که کارت ویزیت الکترونیکی، عملکرد کارت های تجاری معمولی و قدیمی را دارد ولی روی کاغذ چاپ نشده است. با کمک این نوع کارت ویزیت می توانید به راحتی تمامی اطلاعات کسب و کار خود را به اشتراک بگذارید. مزایای استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی به شرح زیر می باشد:

راحتی در استفاده :

تا زمانی که به تلفن و یا رایانه خود دسترسی داشته باشید، استفاده از کارت ویزیت هوشمند نیز راحت خواهد بود. با استفاده از این کارت تمام نگرانی های شما بابت گم شدن یا آسیب دیدن کارت ویزیت، از بین می رود.

مقرون به صرفه :

کارت های ویزیت الکترونیکی معمولا مقرون به صرفه تر از کارت های ویزیت کاغذی هستند. برای دستیابی به این نوع کارت ویزیت، تنها کافی است هزینه اندکی را برای طراحی آن پرداخت کنید. با استفاده از کارت ویزیت الکتریکی، هزینه چاپ آن هم به تعداد زیاد به خودی خود حذف می شود.

سازگار با محیط زیست :

اگر کارت ویزیت هوشمند را بجای کارت ویزیت کاغذی انتخاب کنید، نه تنها در هزینه ها صرفه جویی می کنید، بلکه از محیط زیست نیز نگهداری می کنید.

دسترسی :

هر زمان که از خانه یا محل کار خود دور می شوید، دیگر نیازی نیست نگران فراموش کردن کارت ویزیت خود باشید. با کمک کارت های تجاری الکترونیکی، می توانید در هر زمان و در هر کجا که بخواهید بدون هیچ زحمتی به آنها دسترسی پیدا کرده و اطلاعات خود را با مشتری به اشتراک بگذارید.

 
 

انتخاب هدیه

 

کاربر عزیز ضمن تشکر از شما هدیه ویژه رایگان به شما کارت ویزیت هوشمند می باشد لذا جهت دریافت هدیه خود یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

لازم بذکر است جهت هماهنگی و تخصیص هدیه فرم زیر را تکمیل نمایید .

نوع هدیه درخواستی(Required)

چرا کارت ویزیت هوشمند به صورت رایگان توسط شرکت مبین پرداز پیشگامان در حال ارائه میباشد :

باتوجه به اینکه برای چاپ کاتالوگ و کارت ویزیت هزینه های بسیار گزافی را شرکت های کوچک و بزرگ باید پرداخت کنند.

تیم فنی و مهندسی مبین پرداز طرح هوشمندسازی و الکترونیکی شدن کاتالوگ ، کارت ویزیت ، سیستم خوش آمدگویی و . . . را ارائه نموده و با این طرح خیلی از شرکت های کوچک با بودجه بسیار اندک این سیستم را دریافت میکنند .

لازم بذکر است برای دامنه اختصاصی و هاست هزینه دریافت می شود و کلیه خدمات از سمت شرکت مبین پرداز رایگان ارائه می شود.

با مبین پرداز سریعتر از دیگران حرکت کنید :

برخی از شرکت هایی که از این طرح راه اندازی شده است :

شرکت سی در

خیریه پایان کارتن خوابی

شرکت جواهرده

شرکت بادران کبیر

شرکت خلیج فارس

و . . .

به بالا بروید